Adana Klima Servisi

Markası ne olursa olsun tüm klima çeşitleri için klima servsimizden Klima Servis desteği alabilirsiniz.

Bizi Hemen Arayın: 03223210108

03223210109

Markası ne olursa olsun tüm klima çeşitleri için klima servsimizden Klima Servis desteği alabilirsiniz.

Klima cihazları en iyi hizmeti verebilmek için sizlere ve sizlerin aracılığıyla görev yapan klima servis çalışanlarına muhtaçlardır. Isıtma ve soğutma hizmetlerini kaliteli şekilde yerine getirmek, enerji verimliliğini maksimum seviyede kullanmak, çalışma sırasında gürültü çıkarmamak, çevre dostu özelliğini sürdürmek için Klima Servisimiz sizler için hizmet vermektedir.

Klima bakımları ekonominiz ve sağlığınız açısından yüksek önem taşımakradır. Bakım ve onarım işleri işinin ehli kişiler tarafından yapılmadığı sürece ciddi sorunlar ile karşılaşmanıza sebep olabilir. Bakımları periyodik olarak yaptırmanız durumunda klima cihazınız uzun ömürlü olacaktır.

Adana Klima Tamiri Servisi

Müşteri İstekleri ve İlk Test

Klimada kalıcı bir arza var ise müşteri istekleri ve ihtiyaçları doğrultusunda bilgi alınır. Daha sonra klima test edilerek arza profesyonel cihazlar ve uzman ekip tarafından tesbit edilir daha sonra müşteriye bilgi verilir. Müşterinin onayından sonra orijinal yedek parça ile uzman ekip tarafından profesyonelce tamir edilir tekrar klima test ve gaz kaçak testi yapılır.

Yedek Parça ve İşçilik Garantisi

Tüm tamir işi bittikten sonra klima daha sonra klima güvenilir bir durumda müşteriye teslim edilir. Yedek parça ve işçilik garantisi yazan servis formuna imza atılarak verilir. 

Dilerseniz gün içinde Adana servis telefon numaralarımızdan 7/24 bizimle iletişime geçiniz : 03223210108 / 03223210109

Adana Klima Montaj Kurulum Servisi

Hatalı yapılan montaj işlemleri, klimanın çalışma verimi ve ömrü ile direkt alakalı olup yetkili servislerin sorumluluğu altındadır. Klimanızın hava akışına engel olmayacak, çevreye ve size zarar vermeyecek, performansını düşürmeyecek ve klimanızdan %100 verim almanızı sağlayacak montaj hizmetimiz sayesinde bu endişenizi gideriyoruz.

Klima montaj ekiplerimizle konutlarınıza ve iş yerlerinize gelerek mekanın özelliklerine göre montaj yerini belirliyor, ortaya çıkabilecek problemler için tedbir alıyor ve bu sayede yaşam alanlarınızın avantajlı bir şekilde iklimlendirilmesini sağlıyoruz. Çevreye dost ve güvenliğinizi koruyan sorunsuz klima montaj hizmetleri veriyoruz.