Servis İstediginiz Markayı Seçiniz

                                                                                                               Müşterilerimizden Yorumlar

 • Beyaz eşya servisi olarak bugüne kadar çalıştığım en güzel ekip. Fiyat olarak gerçekten insanları kazıklamaya çalışmayan tek teknik servis diyebilirim. Hem eski bir klimanın montajını yaptırdım hemde bulaşık makinesi leke bırakıyordu onun için parça değişimi yaptılar. Şuan her ikisi de gayet güzel çalışıyor. Beyaz eşya ustası arayanlara kesinlikle tavsiye ederim.

  Murat Adıgüzel
 • Adana Çukurovada ikamet ediyorum. Merkeze uzak olmasına rağmen adana-merkezservisi.com ekibi aynı gün gelip buzdolabımı tamir etti. Sabah gelip dolabı aldılar ve parça değişimi yaptıktan sonra tekrar montajını yaptılar. Buzdolabı sorunsuz bir şekilde çalışıyor. Kendilerine teşekkür ederim. Beyaz eşya servisi arayanlara tavsiye ediyorum.

  Gül Zeybekova
 • Çamaşır makinesinin motor değişimini yaptılar. İlk gün ki kadar iyi çalışıyor. Çok uygun fiyata güzel işçilik çıkarttılar. Kendilerine ilgilerinden dolayı özellikle teşekkür etmek istiyorum. Beyaz eşya tamiri için servis arıyorsanız adana-merkezservisi.com adresinden güvenilir teknik servis çağırabilirsiniz.

  Aysel Salman
 • Çamaşır makinesi tamiri için ve ayrıca buzdolabının geç soğutma sorunu için www.adana-merkezservisi.com sitesi üzerinden servis çağırıp yaptırdık. Tamir ve bakımlardan gayet memnun kaldık. Uzun süredir sorunsuz şekilde kullanmaya devam ediyoruz. Beyaz Eşya Servisi konusun da herkese tavsiye ederiz. Güvenilir teknik servis.

  Gökhan Babadalı
 • Evimizde bulunan klimanın bakımını ve gaz değişimini yaptılar. adana-merkezservisi.com ekibinden sonra klima gözle görülür şekilde güzel çalışmaya başladı. Soğutması gayet güzel çalışıyor. Klima tamiri ve bakımı için kesinlikle herkese tavsiye ederim.

  Bengisu Yılmaz