Adana Teknik Servisi, profesyonel ekibi, teknolojik cihaz altyapısı, lojistik servis ağı ile Adana içinde hizmet veren bir servis firmasıdır. 10 yılı aşkın süredir çalışmalarını sürdürürken sürekli olarak teknolojik gelişmeleri takip etmekte ve cihazlarımızı sürekli yenilemekteyiz. Adana için buzdolabı servisi , çamaşır arıza arıza hizmetleri , bulaşık arıza hizmetleri , klima bakımı gibi ev ve iş yerlerindeki hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz..

Adana beyaz eşya servis telefon numaralarımızdan yararlanmak için lütfen bizi 0322 311 01 08 ve 0322 311 01 09 numaralı telefonlarımızdan arayabilir ve servis talebi oluşturabilirsiniz. Ekibimiz en kısa sürede sizi arayarak randevu talep edecektir. Mail yolu ile ulaşmak isterseniz gulecserkan798@gmail.com adresine mail atabilir , Adanada bulunan merkez ofisimizi dilediğiniz gün ve saatte ziyaret edebilirsiniz.

Uzman Teknik Ekip

Firmamızın teknik elemanları işlerinin ehli insanlardan oluşmaktadır. Gerektiğinde cihazınızı evinizde tamir edip zamandan tasarruf ederek mağduriyetinizi en kısa sürede gidermeye çalışırlar. Sizlerde uzman teknik ekibimizin üstün hizmetinden yararlanmak isterseniz bizi arayabilirsiniz.

Bütçe Dostu Fiyatlandırma

Şirket politikalarımız gereği sadece işimizi yapıp cihazınızın düzgün çalışmasını sağlamıyor, bütçenizide düşünerek ülkemizin bulunduğu konum itibari ile fiyatlandırmamızı ona göre ayarlıyoruz. Ürünleriniz arızalandığında veya bakıma ihtiyacı olduğunda bizi arayabilirsiniz.