Adana Sanyodenki Servisi

Adana Sanyodenki Servisi

Adana servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Sanyodenki marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Sanyodenki Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Sanyodenki Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Adana Sanyodenki Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Adana olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Sanyodenki marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Sanyodenki beyaz eşya Adana merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Sanyodenki beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Adana Sanyodenki Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Sanyodenki Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Sanyodenki marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Sanyodenki çamaşır makinesi Servisi
Sanyodenki bulaşık makinası Servisi
Sanyodenki kurutma makinesi Servisi
Sanyodenki Buzdolabı Servisi
Sanyodenki Fırınlı Ocak Servisi
Sanyodenki Televizyon Servisi
Sanyodenki Derin Dondurucu Servisi
Sanyodenki Klima Servisi
Sanyodenki Ocak Servisia
Sanyodenki Fırın Servisi
Sanyodenki Mikrodalga Fırın Servisi
Sanyodenki Setüstü Ocak Servisi
Sanyodenki Davlumbaz Servisi
Sanyodenki Mutfak Eşyaları Servisi

Adana Sanyodenki Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Adana, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Sanyodenki Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Adana İlçesi Mahalleleri;

Akören, Akpınar, Başpınar, Boztahta, Büyüksofulu, Ceritler, Dailer, Darılık, Dölekli, Ebrişim, Eğner,Gerdbi, Gireğiyeniköy, Gökçeköy, Kabasakal, Karahan, Kıcak, Kışlak, Kızıldam, Kökez, Köprücük, Küp, Madenli, Mansurlu, Mazılık, Posyağbasan, Sinanpaşa, Topallı, Uzunkuyu, Yetimli, Yüksekören, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sanyodenki Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir