Tufanbeyli Arçelik Servisi

Tufanbeyli Arçelik Servisi

Tufanbeyli servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Arçelik marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Arçelik Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Arçelik Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Tufanbeyli Arçelik Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Tufanbeyli olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Arçelik marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Arçelik beyaz eşya Tufanbeyli merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Arçelik beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Tufanbeyli Arçelik Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Arçelik Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Arçelik marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Arçelik Çamaşır makinesi Servisi
Arçelik Bulaşık makinası Servisi
Arçelik Kurutma makinesi Servisi
Arçelik Buzdolabı Servisi
Arçelik Fırınlı Ocak Servisi
Arçelik Televizyon Servisi
Arçelik Derin Dondurucu Servisi
Arçelik Klima Servisi
Arçelik Ocak ServisiA
Arçelik Fırın ServisiA
Arçelik Mikrodalga Fırın Servisi
Arçelik Setüstü Ocak Servisi
Arçelik Davlumbaz Servisi
Arçelik Mutfak Eşyaları Servisi

Tufanbeyli Arçelik Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Seyhan, Yüreğir, Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Tufanbeyli, Yumurtalık, Çukurova, Sarıçam ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Arçelik Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Tufanbeyli İlçesi Mahalleleri;

Akçal, Akpınar, Ayvat, Bolatpınarı, Bozgüney, Cumhuriyet, Çatalçam, Çukurkışla, Damlalı, Demiroluk, Doğanlı, Elemanlı, Evci, Fatmakuyu, Güzelim, Hanyeri, İğdebel, İstiklal, Karsavran, Kayapınar, Kayarcık, Kirazlıyurt, Koccağız, Ortaköy, Pekmezli, Pınarlar, Şar, Taşpınar, Tozlu, Yamanlı, Yenicami, Yeşilova, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Arçelik Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir