Seyhan Siemens Servisi

Seyhan Siemens Servisi

Seyhan servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Siemens marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Siemens Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Siemens Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Seyhan Siemens Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Seyhan olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Siemens marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Siemens beyaz eşya Seyhan merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Siemens beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Seyhan Siemens Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Siemens Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Siemens marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Siemens çamaşır makinesi Servisi
Siemens Bulaşık makinası Servisi
Siemens Kurutma makinesi Servisi
Siemens Buzdolabı Servisi
Siemens Fırınlı Ocak Servisi
Siemens Televizyon Servisi
Siemens Derin Dondurucu Servisi
Siemens Klima Servisi
Siemens Ocak ServisiA
Siemens Fırın ServisiA
Siemens Mikrodalga Fırın Servisi
Siemens Setüstü Ocak Servisi
Siemens Davlumbaz Servisi
Siemens Mutfak Eşyaları Servisi

Seyhan Siemens Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Siemens Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Seyhan İlçesi Mahalleleri;

Ahmet Remzi Seyhan, Akkapı, Alidede, Aydınlar, Bahçelievler,Bahçeşehir, Barbaros, Barış, Beşocak, Bey, Büyükçıldırım, Büyükdikili, Camuzcu, Cemalpaşa, Çaputçu, Çınarlı, Dağlıoğlu, Demetevler, Denizli, Dervişler, Dörtağaç, Döşeme, Dumlupınar, Emek, Fatih, Fevzipaşa, Gazipaşa,Gökçeler, Gölbaşı, Gülbahçesi, Gülpınar, Gürselpaşa, Hadırlı, Hanedan, Havuzlubahçe, Hurmalı, Hürriyet, İsmetpaşa,İstiklal, Karakuyu, Karasoku, Karayusuflu, Kavaklı, Kayalıbağ, Kayışlı, Kocavezir, Koyuncu, Koza, Köylüoğlu, Kurtuluş, Kuruköprü, Kuyumcular, Küçükçıldırım, Küçükdikili, Mekan,Mestanzade, Meydan, Mıdık, Mirzaçelebi, Mithatpaşa, Mürseloğlu,Namık Kemal,Narlıca, Onur, Ova, Pınar, Reşatbey, Sakarya, Salmanbeyli, Sarıhamzalı, Sarıhuğlar, Sarıyakup, Serinevler,Söğütlü, Sucuzade,Sümer, Şakirpaşa, Şehitduran, Tellidere, Tepebağ, Türkocağı, Uçak, Ulucamii, Yalmanlı,Yenibaraj, Yenibey,Yenidam, Yenimahalle, Yeşilevler,Yeşiloba, Yeşilyurt, Yeşilyuva, YoSiemenseçen, Zeytinli, Ziyapaşa,2000 Evler,Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Siemens Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir