Seyhan Seg Servisi

Seyhan Seg Servisi

Seyhan servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Seg marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Seg Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Seg Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Seyhan Seg Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Seyhan olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Seg marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Seg beyaz eşya Seyhan merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Seg beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Seyhan Seg Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Seg Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Seg marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Seg çamaşır makinesi Servisi
Seg Bulaşık makinası Servisi
Seg Kurutma makinesi Servisi
Seg Buzdolabı Servisi
Seg Fırınlı Ocak Servisi
Seg Televizyon Servisi
Seg Derin Dondurucu Servisi
Seg Klima Servisi
Seg Ocak ServisiA
Seg Fırın ServisiA
Seg Mikrodalga Fırın Servisi
Seg Setüstü Ocak Servisi
Seg Davlumbaz Servisi
Seg Mutfak Eşyaları Servisi

Seyhan Seg Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Seg Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Seyhan İlçesi Mahalleleri;

Ahmet Remzi Seyhan, Akkapı, Alidede, Aydınlar, Bahçelievler,Bahçeşehir, Barbaros, Barış, Beşocak, Bey, Büyükçıldırım, Büyükdikili, Camuzcu, Cemalpaşa, Çaputçu, Çınarlı, Dağlıoğlu, Demetevler, Denizli, Dervişler, Dörtağaç, Döşeme, Dumlupınar, Emek, Fatih, Fevzipaşa, Gazipaşa,Gökçeler, Gölbaşı, Gülbahçesi, Gülpınar, Gürselpaşa, Hadırlı, Hanedan, Havuzlubahçe, Hurmalı, Hürriyet, İsmetpaşa,İstiklal, Karakuyu, Karasoku, Karayusuflu, Kavaklı, Kayalıbağ, Kayışlı, Kocavezir, Koyuncu, Koza, Köylüoğlu, Kurtuluş, Kuruköprü, Kuyumcular, Küçükçıldırım, Küçükdikili, Mekan,Mestanzade, Meydan, Mıdık, Mirzaçelebi, Mithatpaşa, Mürseloğlu,Namık Kemal,Narlıca, Onur, Ova, Pınar, Reşatbey, Sakarya, Salmanbeyli, Sarıhamzalı, Sarıhuğlar, Sarıyakup, Serinevler,Söğütlü, Sucuzade,Sümer, Şakirpaşa, Şehitduran, Tellidere, Tepebağ, Türkocağı, Uçak, Ulucamii, Yalmanlı,Yenibaraj, Yenibey,Yenidam, Yenimahalle, Yeşilevler,Yeşiloba, Yeşilyurt, Yeşilyuva, YoSegeçen, Zeytinli, Ziyapaşa,2000 Evler,Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Seg Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir