Sarıçam Seg Servisi

Sarıçam Seg Servisi

Sarıçam servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Seg marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Seg Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Seg Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Sarıçam Seg Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Sarıçam olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Seg marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Seg beyaz eşya Sarıçam merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Seg beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Sarıçam Seg Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Seg Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Seg marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Seg Çamaşır makinesi Servisi
Seg Bulaşık makinası Servisi
Seg Kurutma makinesi Servisi
Seg Buzdolabı Servisi
Seg Fırınlı Ocak Servisi
Seg Televizyon Servisi
Seg Derin Dondurucu Servisi
Seg Klima Servisi
Seg Ocak ServisiA
Seg Fırın Servisi
Seg Mikrodalga Fırın Servisi
Seg Setüstü Ocak Servisi
Seg Davlumbaz Servisi
Seg Mutfak Eşyaları Servisi

Sarıçam Seg Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Karataş, Kozan, Sarıçam, Feke, İmamoğlu, Sarıçam, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Seg Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sarıçam İlçesi Mahalleleri;

Acıdere, Aflak, Akkuyu, Avcılar, Aydınyurdu, Ayvalı, Balcalı, Bayramhacılı, Beyceli, Boynuyoğun, Boztepe, Buruk Cumhuriyet, Büyük Baklalı, Cerenli, Cihadiye, Çamlıca, Çarkıpare, Çaylı, Çınarlı, Çiçekli, Çirişgediği, Dağcı, Dutluca,Eğeciuşağı, ErtuğruSegazi, Esentepe, Gökbuket, Göztepe, Gültepe,Hakkıbeyli, Hasanbeyli,Hocallı,Hürriyet, İstiklal, Karaömerli,Karayusuflu, Kargakekeç, Karlık, Karşıyaka, Kaşobası, Kemalpaşa, Kepeztepe, Kılbaş, Kılıçlı, Kızılkaş, Kösefakılı, Küçükbaklalı, Maltepe, Mehmet Akif Ersoy, Menekşe, Mustafalar, Müminli, Orhangazi, Osmangazi, Remzi Oğuz Arık,Sarıçam, Sofudede, Şahintepe, Turunçlu, Ünlüce, Yağızlar, Yarımca, Yavuz Sultan Selim, Yenimahalle, Yeniyayla, Yeşiltepe,Yıldırımbeyazıt, Yürekli, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Seg Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir