Sarıçam Grundig Servisi

Sarıçam Grundig Servisi

Sarıçam servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Grundig marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Grundig Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Grundig Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Sarıçam Grundig Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Sarıçam olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Grundig marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Grundig beyaz eşya Sarıçam merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Grundig beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Sarıçam Grundig Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Grundig Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Grundig marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Grundig Çamaşır makinesi Servisi
Grundig Bulaşık makinası Servisi
Grundig Kurutma makinesi Servisi
Grundig Buzdolabı Servisi
Grundig Fırınlı Ocak Servisi
Grundig Televizyon Servisi
Grundig Derin Dondurucu Servisi
Grundig Klima Servisi
Grundig Ocak ServisiA
Grundig Fırın Servisi
Grundig MikrodaGrundiga Fırın Servisi
Grundig Setüstü Ocak Servisi
Grundig Davlumbaz Servisi
Grundig Mutfak Eşyaları Servisi

Sarıçam Grundig Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Karataş, Kozan, Sarıçam, Feke, İmamoğlu, Sarıçam, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Grundig Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Sarıçam İlçesi Mahalleleri;

Acıdere, Aflak, Akkuyu, Avcılar, Aydınyurdu, Ayvalı, Balcalı, Bayramhacılı, Beyceli, Boynuyoğun, Boztepe, Buruk Cumhuriyet, Büyük Baklalı, Cerenli, Cihadiye, Çamlıca, Çarkıpare, Çaylı, Çınarlı, Çiçekli, Çirişgediği, Dağcı, Dutluca,Eğeciuşağı, Ertuğrulgazi, Esentepe, Gökbuket, Göztepe, Gültepe,Hakkıbeyli, Hasanbeyli,Hocallı,Hürriyet, İstiklal, Karaömerli,Karayusuflu, Kargakekeç, Karlık, Karşıyaka, Kaşobası, Kemalpaşa, Kepeztepe, Kılbaş, Kılıçlı, Kızılkaş, Kösefakılı, Küçükbaklalı, Maltepe, Mehmet Akif Ersoy, Menekşe, Mustafalar, Müminli, Orhangazi, Osmangazi, Remzi Oğuz Arık,Sarıçam, Sofudede, Şahintepe, Turunçlu, Ünlüce, Yağızlar, Yarımca, Yavuz Sultan Selim, Yenimahalle, Yeniyayla, Yeşiltepe,Yıldırımbeyazıt, Yürekli, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sony Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir