Pozantı Lg Servisi

Pozantı Lg Servisi

Pozantı servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Lg marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Lg Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Lg Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Pozantı Lg Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Pozantı olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Lg marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Lg beyaz eşya Pozantı merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Lg beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Pozantı Lg Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Lg Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Lg marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Lg Çamaşır makinesi Servisi
Lg Bulaşık makinası Servisi
Lg Kurutma makinesi Servisi
Lg Buzdolabı Servisi
Lg Fırınlı Ocak Servisi
Lg Televizyon Servisi
Lg Derin Dondurucu Servisi
Lg Klima Servisi
Lg Ocak ServisiA
Lg Fırın Servisi
Lg Mikrodalga Fırın Servisi
Lg Setüstü Ocak Servisi
Lg Davlumbaz Servisi
Lg Mutfak Eşyaları Servisi

Pozantı Lg Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Çukurova, Karataş, Kozan, Pozantı, Feke, İmamoğlu, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Lg Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Pozantı İlçesi Mahalleleri;

Akçatekir, AlpuAşçıbekirli, Belemedik, Cumhuriyet, Çamlıbel, Eskikonacık, Gökbez, Hamidiye, İstiklal, Kamışlı, Karakışlakçı, Kurtuluş, Ömerli, Yağlıtaş, Yazıcak, Yenikonacık, Yukarıbelemedik, Zafer, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sony Servisi hizmeti veriyor.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir