İmamoğlu Sanyodenkı Servisi

İmamoğlu Sanyodenkı Servisi

İmamoğlu servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Sanyodenkı marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Sanyodenkı Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Sanyodenkı Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.İmamoğlu Sanyodenkı Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi İmamoğlu olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Sanyodenkı marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Sanyodenkı beyaz eşya İmamoğlu merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Sanyodenkı beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar İmamoğlu Sanyodenkı Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Sanyodenkı Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Sanyodenkı marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Sanyodenkı çamaşır makinesi Servisi
Sanyodenkı bulaşık makinası Servisi
Sanyodenkı kurutma makinesi Servisi
Sanyodenkı Buzdolabı Servisi
Sanyodenkı Fırınlı Ocak Servisi
Sanyodenkı Televizyon Servisi
Sanyodenkı Derin Dondurucu Servisi
Sanyodenkı Klima Servisi
Sanyodenkı Ocak Servisi
Sanyodenkı Fırın Servisi
Sanyodenkı MikrodaSanyodenkıa Fırın Servisi
Sanyodenkı Setüstü Ocak Servisi
Sanyodenkı Davlumbaz Servisi
Sanyodenkı Mutfak Eşyaları Servisi

İmamoğlu Sanyodenkı Servisi

 


Hizmet Verdiğimiz İmamoğlu İlçesi Mahalleleri;

Adalet, Ağzıkaraca, Alaybeyi, Aliler, Ayvalı, Camili, Cumhuriyet, Danacılı, Fatih, Hacıhasanlı, Hürriyet, Koyunevi,Malıhıdırlı, Menteş, Otluk, Pekmezci, Sayca, Saygeçit, Sevinçli, Sokutaş, Tuna, Ufacıkören, Uluçınar, Üçtepe, Yazıtepe, Yenievler, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sony Servisi hizmeti veriyoruz.

Beyaz eşya ürünleriniz garanti kapsamında ise mutlaka Yetkili beyaz eşya servisi firmalarına ulaşınız. Mersin Merkez Servisi üzerinden alacağınız hizmetler özel servis bünyesinde verilmektedir.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir