Çukurova Altus Servisi

Çukurova Altus Servisi

Çukurova servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Altus marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Altus Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Altus Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Çukurova Altus Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Çukurova olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Altus marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Altus beyaz eşya Çukurova merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Altus beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Çukurova Altus Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Altus Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Altus marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Altus çamaşır makinesi Servisi
Altus bulaşık makinası Servisi
Altus kurutma makainesi Servisi
Altus Buzdolabı Servisi
Altus Fırınlı Ocak Servisi
Altus Televizyon Servisi
Altus Derin Dondurucu Servisi
Altus Klima Servisi
Altus Ocak Servisi
Altus Fırın Servisi
Altus MikrodaAltusa Fırın Servisi
Altus Setüstü Ocak Servisi
Altus Davlumbaz Servisi
Altus Mutfak Eşyaları Servisi

Çukurova Altus Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Çukurova, Çukurova, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Altus Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Çukurova İlçesi Mahalleleri;

Belediye evleri, Beyazeveler, Bozcalar, Dörtler, Esentepe, Fadıl, Gökkuyu, Güzelyalı, Huzurevleri, Kabasakal, Karahan, Karslılar, Kaşoba, Kocatepe, Kurttepe, Küçükçınar, Mahfesığmaz, Memişli, Örcün, Pirili, Salbaş Esntepe, Söğütlü, Şambayadı, Toros, Yeni, Yurt, Yüzüncüyıl Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sony Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir