Ceyhan Phılıps Servisi

Ceyhan Phılıps Servisi

Ceyhan servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Phılıps marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Phılıps Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Phılıps Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Ceyhan Phılıps Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Ceyhan olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Phılıps marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Phılıps beyaz eşya Ceyhan merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Phılıps beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Ceyhan Phılıps Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Phılıps Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Phılıps marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Phılıps çamaşır makinesi Servisi
Phılıps bulaşık makinası Servisi
Phılıps kurutma makinesi Servisi
Phılıps Buzdolabı Servisi
Phılıps Fırınlı Ocak Servisi
Phılıps Televizyon Servisi
Phılıps Derin Dondurucu Servisi
Phılıps Klima Servisi
Phılıps Ocak Servisi
Phılıps Fırın Servisi
Phılıps Mikrodalga Fırın Servisi
Phılıps Setüstü Ocak Servisi
Phılıps Davlumbaz Servisi
Phılıps Mutfak Eşyaları Servisi

Ceyhan Phılıps Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Ceyhan, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Phılıps Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Ceyhan İlçesi Mahalleleri;

Akbelen, Adapınar, Adatepe, Ağaçlı, Ağaçpınar, Akdam, Altıgözbekirli, Altıkara, Altıocak, Atatürk, Aydemiroğlu, Aydınlar, Azizli, Başören, Belediye Evleri, Birkent, Bota, Burhaniye, Burhanlı, Büyükburhaniye, Büyükkırım, Büyükmangıt, Camuzağılı, Ceyhan bekirli, Civantayak, Cumhuriyet, Çakaldere, Çataklı, Çatalhüyük, Çevretepe, Çiçekli, Çiftlikler, Çokçapınar, Dağıstan, Değirmendere, Değirmenli, Dikilitaş, Dokuztekne, Doruk, Durhasandede, Dutlupınar, Ekinyazı, Elmagölü, Emek, Erenler, Esentepe, Fatih Sultan Mehmet, Gazi Osman Paşa, Gümürdülü, Gündoğan, Günlüce, Hamdilli, Hamidiye, Hamitbey, Hürriyet, Irmaklı, Isırganlı, İmran, İnceyer, İnönü, İsalı, İstiklal, Karakayalı, Kelemeti, Kılıçkaya, Kıvrıklı, Kızıldere, Konakoğlu, Koruklu, Köprülü, Körkuyu, Kösreli, Kurtkulağı, Kurtpınar, Kuzucak, Küçükburhaniye, Küçükkırım, Küçükmangıt, Mercimek, Mercin, Mithat Paşa, modernevler, Muradiye, Mustafabeyli, Namık Kemal, Narlık, Nazımbey Yeniköy,Sağırlar,Sağkaya, Sarıbahçe, Sarımazı, sarısakal, Selimiye, Sirkeli, Soğukpınar
, Sosyallı, Şahin Özbilen, Şehit Hacı İbrahim, Tatarlı, Tatlıkuyu, Toktamış, Tumlu, Ulus, Üçdutyeşilova, Vesiye, Yalak, Yarsuat, Yellbel, Yeşlbahçe, Yeşildam, Yılankale, Züeyde Hanım, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Sony Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir