Aladağ Indesit Servisi

Aladağ Indesıt Servisi

Aladağ servisi müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız, Indesıt marka beyaz eşyalarınızın servis, tamir, onarım ve kurulum ihtiyaçlarınıza hızla çözüm bulmak için Indesıt Servisi Telefon Numarası (0322) 321 01 08 ve (0322) 321 01 09 Servis Telefonu numaralarından haftanın 7 günü 24 saat Indesıt Servis Müşteri Hizmetlerimize ulaşabilirsiniz. Teknik Servis hizmetinde uzman, deneyimli ve eğitimli teknik ekibimizle her türlü konuda soru ve sorunlarınıza yanıtlar alarak çözüm bulabilirsiniz.

Yaşam alanlarımızın olmazsa olmaz eşyaları olan beyaz eşyalarımızın arızalanması durumunda ciddi sorunlarla karşı karşıya gelebilirsiniz.Aladağ Indesıt Servisi beyaz eşyalarınızın tamirini, bakımını ve onarımını en uygun ve en hızlı bir şekilde garantili olarak tamamlayıp size teslim etmektedir. Beyaz eşya servisi Aladağ olarak sürekli kendimizi yenileyerek müşterilerimize her zaman daha kaliteli hizmet verme çabası içinde olup müşteri memnuniyeti odaklı çalışmaktayız. Beyaz Eşya Servisi olarak öncü amacımız severek ve büyük bir heyecanla yaptığımız işimiz ile müşterilerimizin ihtiyaçlarına en iyi şekilde cevap verip aynı zamanda müşterilerimizin memnuniyetini sağlamaktayız.

Geniş yedek parca stoğumuz ile Indesıt marka beyaz eşyalarınıza geniş kapsamlı servis ve bakım imkanı sunmaktayız. Indesıt beyaz eşya Aladağ merkez servisi olarak parça bulunamadı, tamir edilemiyor gibi geçiştirme ve bahaneler servisimizde bulunmamaktadır. Servis talebinizi aldığımız süre içerisinden itibaren konusunda uzman olan gezici ekibimizi size en hızlı şekilde yardımcı olmaktadır. Mümkün olduğu müddetçe cihazınıza yerinde yani sizin ortamınızda hızlı müdahale etmekteyiz. Gerek görüldüğü takdirde servis formu karşılığında Indesıt beyaz eşyanızı atölyemize almaktayız. Yapılan işçilik ve değiştirilen parçalar Aladağ Indesıt Servisi tarafından 1 yıl garantilidir. Servis ve parça değişimi servis fişi ile kayıt altına alınarak müşteri mağduriyeti yaşammaz.

Güven ve Kaliteli Indesıt Servisi

Bünyemiz’de çalışan teknisyenlerimizi titizlikle seçeriz, müşterilerimizin mağdur olmaması bizim için çok önemlidir. Eğitimsiz, savurgan ve sorumsuz teknik elemanlarla çalışmaktan her zaman kaçınırız. Güven ve kalite bizim için önemlidir bu yüzden hizmetlerimizde titizlikle çalışmaktayız. Indesıt marka beyaz eşya modelleri için tamir ve bakım işlemlerini özenle yapıp, en kısa sürede teslim etmekteyiz.

Indesıt çamaşır makinesi Servisi
Indesıt bulaşık makinası Servisi
Indesıt kurutma makinesi Servisi
Indesıt Buzdolabı Servisi
Indesıt Fırınlı Ocak Servisi
Indesıt Televizyon Servisi
Indesıt Derin Dondurucu Servisi
Indesıt Klima Servisi
Indesıt Ocak Servisi
Indesıt Fırın Servisi
Indesıt Mikrodalga Fırın Servisi
Indesıt Setüstü Ocak Servisi
Indesıt Davlumbaz Servisi
Indesıt Mutfak Eşyaları Servisi

Aladağ Indesıt Servisi

 

Hizmet Verdiğimiz Adana İli İlçeleri;

Aladağ, Ceyhan, Feke, İmamoğlu, Karaisalı, Karataş, Kozan, Pozantı, Saimbeyli, Sarıçam, Seyhan, Tufanbeyli, Yumurtalık, Yüreğir ilçelerinde 1 yıl parça ve işçilik garantili Indesıt Servisi hizmeti veriyoruz.

Hizmet Verdiğimiz Aladağ İlçesi Mahalleleri;

Akören, Akpınar, Başpınar, Boztahta, Büyüksofulu, Ceritler, Dailer, Darılık, Dölekli, Ebrişim, Eğner,Gerdbi, Gireğiyeniköy, Gökçeköy, Kabasakal, Karahan, Kıcak, Kışlak, Kızıldam, Kökez, Köprücük, Küp, Madenli, Mansurlu, Mazılık, Posyağbasan, Sinanpaşa, Topallı, Uzunkuyu, Yetimli, Yüksekören, Mahallelerine 1 yıl parça ve işçilik garantili Indesıt Servisi hizmeti veriyoruz.

 

 

 

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir